Halyna Hudyma

Halyna Hudyma

SAMODZIELNY REFERENT

Nazywam się Halina Hudyma i mam przyjemność przedstawić Państwu nowy projekt na Uniwersytecie Opolskim – wsparcie coachingowe.

Jestem ambitną zwolenniczką obywatelstwa globalnego (biegle posługuje się językiem angielskim, holenderskim, polskim, rosyjskim i ukraińskim). Jestem coachem ACC ICF (Associate Certified Coach, International Coach Federation). W tej randze znajduje się 80 trenerów na Ukrainie, 90 w Belgii, 75 w Polsce, 4057 w Europie, 15472 na całym świecie, a ja jestem jednym z nich. Mam ponad 100 zadowolonych klientów z całego świata, z takich krajów jak Belgia, Niemcy, Polska, Rosja, Argentyna, Hiszpania, Ukraina, Włochy, Białoruś i inne. Ukończyłam ponad 200 godzin zajęć i szkoleń w różnych programach akredytowanych przez Międzynarodową Federację Coachingu. Jako certyfikowany coach ICF z dużym międzynarodowym doświadczeniem i wykształceniem prawniczym, specjalizuję się w przywództwie i rozwoju biznesu, aby pomagać klientom realizować wszystkie ich pragnienia, marzenia i cele.

Obecnie pracuję dla amerykańskiego oddziału CoachingUp International University of coaching development zajmującego się rozwojem coachingu i pomaganiem studentom rozwijać umiejętności coachingowe. Przeprowadziłam ponad 300 sesji coachingowych z klientami z całego świata, posiadam tytuł licencjata i magistra prawa oraz tytuł magistra stosunków międzynarodowych. Pracuję jako coach w amerykańskiej firmie BetterUp, gdzie rozwijam umiejętności przywódcze menedżerów i dyrektorów firm z listy Fortune 500. Pracowałam również w projekcie coachingowym dla firmy Techno Top. Kiedy nie zajmuje się coachingiem, lubię jeździć konno i spędzać czas z najbliższymi. Moje inne hobby to gra na gitarze, joga i rysowanie.

Mój ulubiony cytat – ’’Uczyń swoje życie arcydziełem. Wyobraź sobie, że nie ma ograniczeń co do tego, co możesz, masz lub robisz.’’

Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie –  http://hudymacoach.tilda.ws/pl