Zapisy na sesję

W celu zapisania się na spotkanie z coachem, należy uprzednio wypełnić formularz zgłoszeniowy. Aby przejść do formularza kliknij tutaj. 

W przypadku konieczności przełożenia zaplanowanej sesji coachingowej, klient informuje o tym co najmniej 24 godziny przed spotkaniem. W przeciwnym razie sesję uważa się za odbytą. 

            Jeśli spóźnisz się na sesję więcej niż 10 minut, sesja zostanie anulowana i uznana za zakończoną. 

            W trakcie trwania umowy, 12 sesji coachingowych, klient ma możliwość dwukrotnego ich przełożenia/odwołania. 

 

Jak przebiega interakcja coachingowa? 

Sesje coachingowe prowadzimy zgodnie z harmonogramem raz w tygodniu lub co dwa tygodnie. W coachingu indywidualnym jedna sesja trwa 50 minut. Wszystkie spotkania odbywają się w Domu Studenta Mrowisko p. 31. 

Interakcja coachingowa krok po kroku 

  1. Rezerwacja.

W celu rezerwacji konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, aby przejdź do formularza kliknij tutaj. Następnie pracownik będzie kontaktował się w celu ustalenia terminu spotkania. 

  1. Spotkanie-znajomość.

Spotkamy się osobiście. Opowiem Ci bardziej szczegółowo, czym jest coaching i jak będzie budowana nasza praca jako partnerów. Będąc klientem wyjaśniasz, z czym chcesz pracować. Daję Ci również możliwość wypróbowania metody coachingu, abyś mógł zrozumieć, co Ci odpowiada i czy chcesz dalej współpracować.
Czas trwania – 60 minut: 30 minut – poznanie, omówienie potrzeb i oczekiwań z procesu interakcji coachingowej, 30 minut – prowadzę dla Ciebie pełnoprawną sesję coachingową na każdy ważny dla Ciebie temat. 

3. Sesja kontraktowa 

Prowadzimy sesję kontraktową, podczas której ustalamy wszelkie umowy pomiędzy trenerem a klientem na długoterminową współpracę. Mianowicie: cel globalny/marzenie na całe życie, cel interakcji coachingowej, najlepszy możliwy wynik z naszej pracy, terminy osiągnięcia celu, kroki, które doprowadzą do osiągnięcia celu, częstotliwość sesji coachingowych, kiedy mierzymy postępy i podsumowujemy sukcesy. 

  1. Współpraca

Prowadzimy sesje coachingowe według tygodniowego lub dwu tygodniowego harmonogramu. Wszystkie spotkania odbywają się w Domu Studenta Mrowisko, p. 31. 

5. Podsumowanie śród okresowe. 

W połowie interakcji coachingowej podsumowujemy śród okresowe wyniki na  30-minutowej sesji. 

  1. Opinie od klientów

Bardzo cenne jest dla mnie otrzymywanie informacji zwrotnych od moich klientów, za co będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie. Z innymi opiniami moich klientów możesz zapoznać się na mojej stronę pod linkiem http://hudymacoach.tilda.ws/businesscoaching 

 

 

WAŻNE ! 

Zagwarantowanie tajemnicy i prywatności dla klienta 

Prywatność 

Zgodnie z kodeksem etycznym ICF, jako coach gwarantuję najwyższy poziom poufności informacji wszystkich klientów i sponsorów, z wyjątkiem sytuacji, gdy ujawnienie informacji jest konieczne zgodnie z prawem. 

Gwarancja od ICF 

Jako profesjonalny coach zobowiązuję się do przestrzegania zasad etycznych i kompetencji zawodowych ICF. Do umowy o współpracy obowiązkowo dołączony jest Kodeks Etyczny, który określa wszystkie standardy. W przypadku naruszenia Twoich praw, jako klient możesz skontaktować się z ICF.