W ramach tego projektu chcemy pomóc studentom. Skupiamy się na  wsparciu w poszukiwaniu nowej drogi zawodowej, pomocy w wykorzystaniu swojego potencjału i w odkryciu nowych możliwości, które pomogą w poszukiwaniu pracy lub budowaniu własnego biznesu. Umożliwią to Państwu spotkania z coachem, które przede wszystkim dadzą  wsparcie w budowaniu poczucia wartości i wiary we własne możliwości, a przede wszystkim siły. 

Będziecie mieli możliwość: 

▫️ Uzyskania indywidualnych sesji coachingowych; 

▫️ Pobyć w przestrzeni ciepła i kontaktu ludzkiego; 

▫️ Przejrzeć dodatkowe materiały dotyczące wyznaczania i osiągania celów; znaleźć wsparcie w sobie i na zewnątrz. 

 

W jakich sytuacjach sesje coachingowe są właśnie dla ciebie ? 

 • Za niedługo kończysz studia i chcesz znaleźć pracę, która sprawi ci przyjemność, ale nie wiesz od czego zacząć? 
 • Chciałbyś zdecydować, w jakiej dziedzinie chcesz się rozwijać zawodowo, jakie są Twoje mocne strony i gdzie możesz pracować? 
 • Zdecydowałeś w jakim kierunku chcesz się rozwijać i pracować, ale masz obawy, które utrudniają Ci drogę do sukcesu? 
 • Szukasz swojej pasji i chcesz zadbać o swój rozwój osobisty? Jednak nie wiesz, co tak naprawdę chcesz zrobić lub boisz się, że nic z tego nie wyjdzie? 
 • Masz marzenie, aby założyć własny biznes, chcesz rozpocząć projekt, ale nie masz wystarczającej wiary w siebie i swój pomysł? 
 • Chcesz osiągnąć równowagę między nauką/pracą a innymi dziedzinami życia? 
 • Jesteś młodym przedsiębiorcą i obawiasz się, nie zrealizujesz swoich planów, a także odczuwasz strach przed popełnieniem błędu, bo to dla Ciebie coś nowego i nie wiesz od czego zacząć? 

Oprócz tego możemy popracować nad: 

 • doskonaleniem umiejętności komunikacyjnych i więzi społecznych, poprawą relacji z kolegami/koleżankami w zespole, na studiach lub w życiu prywatnym 
 • świadomym zrozumieniem swojej pasji, pomocą w wyborze lub zmianie kierunku studiów, 
 • zastanowieniem się jaki kierunkiem pracy i rozwoju zawodowego, jakim wybrać po studiach, 
 • spojrzeniem na sytuację pod różnym kątem i zobaczeniem nowych możliwości dla swojego rozwoju w wybranym kierunku. 

 

→ Chcesz czerpać więcej ze swojego życia? Szczęśliwi i odnoszący sukcesy ludzie potwierdzają, że Twoje życie należy do Ciebie i tylko Ty masz nad nim kontrolę. 

→ Chcesz wyjść ze swojej strefy komfortu, pewnie i pozytywnie przejść przez życie i dalej się rozwijać? Coach pomoże Ci zdefiniować Twoje cele, a potem będę przy Tobie na każdym kroku prowadzącym do lepszego stylu życia. Razem z coachem możesz wyjaśnić, przeanalizować i stworzyć najlepszą wersję Ciebie. 

→ Chcesz jak najlepiej wykorzystać swój potencjał ? Sukces w życiu  jest często bliżej, niż myślisz. 

Korzyści, które będziesz czerpał w pracy w coachem 

Jasność odnośnie, czego chcesz, dlaczego tego chcesz i jak to osiągnąć – jasno określisz, kim chcesz się stać, jaka jest Twoja pasja i cel oraz co jest dla Ciebie najważniejsze. Większość ludzi żyje przez całe życie, nie poświęcając czasu na zdefiniowanie siebie i swojego życia, a zatem nigdy nie ma jasnego kierunku. 

Zwiększenie pewności i wiary w siebie – zwiększenie pewności siebie i rozwijanie się jest niezbędne do odniesienia sukcesu w miejscu pracy, a także dla zdrowia fizycznego i naszych relacji prywatnych. Podnieś swoje standardy i postrzegaj siebie jako kogoś, kto zasługuje na to, co najlepsze w życiu. Wzmocni Cię to i pomoże Ci osiągnąć Twoje największe cele. Pokonywanie przeszkód, strachu i niepewności sprawi, że będziesz na czele stawki. Większość ludzi ucieka od swoich lęków; Ty nauczysz się je rozpoznawać i pozwolisz im poprowadzić Cię do osiągnięcia sukcesu. 

Przejście od teorii do działania – wypełnianie luki między teorią a praktyką. Wykorzystaj edukację i motywację i zmień je w pożądany efekt! Niwelowanie luki między tym, gdzie jesteś teraz, a tym, gdzie chcesz być. 

Poznanie i ocenienie wszystkich możliwych opcji – większość ludzi postrzega życie jako stałe, trwałe, pozbawione możliwości wyboru i kontroli. Ze mną możesz zdobyć szerszą perspektywę i zrozumieć, że masz wiele opcji niezależnie od okoliczności. 

Zrobienie planu, aby szybciej osiągnąć swoje cele – większość ludzi nie ma planu na życie ani celów; podchodzą do życia z dnia na dzień bez wyraźnych zamiarów, wizji czy misji. Wszystko zmienia się z trenerem. 

Otrzymanie czasu, wsparcia, zachęty, motywacji od coacha, który pokaże Ci jak wziąć odpowiedzialność za swoje życie – możliwość cotygodniowych spotkań z osobistym coachem to jak posiadanie najlepszego przyjaciela, którego jedynym celem jest pomóc Ci w osiągnięciu celu. Czasami trudno jest znaleźć w naszym życiu ludzi, którzy mogą uczciwie pociągnąć nas do odpowiedzialności, wspierać i motywować nas w trakcie całego procesu. 

I wiele więcej : 

 • znajdziesz równowagę między studiami/pracą a życiem osobistym 
 • zmniejszysz niepokój i stres 
 • nauczysz się żyć bardziej świadomie 
 • znajdziesz szczęście 
 • zwiększysz produktywność 
 • poprawisz komunikację 
 • odkryjesz swój potencjał 
 • wygenerujesz wyższy dochód