Dla kandydatów

Kandydaci z niepełnosprawnościami, zamierzający ubiegać się o przyjęcie na Uniwersytet Opolski mogą zwracać się po poradę do Biura Obsługi Studentów z Niepełnosprawnościami.

Wszyscy kandydaci przechodzą postępowanie kwalifikacyjne, odpowiednie dla wybranego przez siebie kierunku studiów. Na stronie rekrutacji znajdują się niezbędne informacje związane z procesem rejestracji na studia (aby przejść do strony: kliknij tutaj ). Polecamy zapoznać się również z zakładką, gdzie przeczytacie odpowiedzi na często zadawane pytania, związane z rekrutacją (aby przejść do zakładki: kliknij tutaj ).

Zachęcamy do zapoznania się również z naszymi zakładkami BAZA WIEDZY oraz DLA STUDENTÓW, gdzie szczegółowo zostały opisane między innymi oferowane przez nas programy, dostępność budynków na uczelni, czy informacje o stypendium specjalnym, przysługującym studentom z niepełnosprawnościami.

W przypadku pojawienia się pytań, zachęcamy do telefonicznego, bądź mailowego kontaktu lub osobistego podejścia do naszego biura, które znajduje się w Domu Studenta Niechcic, w pokoju nr. 11 (adres: 45-061 Opole, ul. Katowicka 87B).


Kontakt:

tel. 77 452 7028
e-mail: bon@uni.opole.pl